Skrzynka intencji
polecam ludzi ktorym jest mi trudno przebaczyc, tych co mnie wykorzystywali, ranili, ponizali, Boze ulituj sie nade mna i nad nimi, prosze o laske przebaczenia i skruchy dla mnie, Sw Jozefie wstaw sie za mna bo sama nie dam rady
wiesia francja

Proszę o nawrócenie pełne i trwałe męża i jego rodziny, nawrócenie mojej rodziny i uwolnienie nas wszystkich od wszelkiego złego, opiekę Matki Bożej i świętego Józefa.
Klaudia Grajewo

Proszę o modlitwę za mnie o łaskę zdrowia o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę a także o radość życia i pokój serca i Boże Błogosławieństwo.
Weronika Ok Warszawy

O opamiętanie Krzyśka,chęci do pracy Krzyskowi,zmianę Krzyśka postępowania względem rodziny,o dobrego,odpowiedzialnego męża katolika Ali,o założenie Ali szczęśliwej rodziny z dobrym,odpowiedzialnym,wartościowym, uczciwym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali Joli Krzyśka,KS Kazika
Czcicielka Krakow

Szczęście Boże. Proszę o modlitwe - w intencji Filipa o Boże błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej a przede wszystkim o szybki powrót do zdrowia.
Joanna Alwernia

O dar potomstwa Ali i Adamowi założenie Ali z Adamem szczęśliwej katolickiej rodziny oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali,Adamowi,Joli,Krzyska
Ala Krakow

Proszę o modlitwę za moje sakrametalne małżeństwo które zagrożone jest rozpadem. Proszę o łaskę pojednania przebaczenia nawrócenia i cudu przemiany serca mojego męża Pawła. O przywrocenie zgody i miłości w naszym małżeństwie.
Beata Sosnowiec

O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny
Ala Krakow

Błagam o modlitwe za mojego meza o laske nawrocenia i porzucenie alkoholu Bog zaplac
Malgosia Warszawa

Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania problemów Krzysztofa i moich.
Karolina Zduńska Wola

O dar dialogu i rozmowy między Adamem i Weroniką. O pokonanie wszelkich wątpliwości i lęków przez Adama i danie szansy.
Weronika Rokietnica

Prosze o modlitwe w intencji milosci pomiedzy Daria a Pawlem.
Pawel Gdansk

Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej psychiki, duszy i cała po tym co zrobiła mi moja mama. I o dobrego, mądrego Męża (takiego, którego serce należy do Jezusa). Proszę też o modlitwę o pomyślność mojego przedsiębiorstwa, o wielu klientów i o powodzenie finansowe.
Ewelina 28 lat Gdańsk

Proszę o uzdrowienie duszy i ciała z chorób serca i tarczycy i zaburzeń emocjonalnych, o szczęśliwą obronę pracy magisterskiej, o wyrozumiałość, o dobrą pracę, o okazje i motywację do ładnego ubierania się. Za Panią Alfredę Asię i Nikolę w ich trudnych sprawach finansowo - prawnych Bogu wiadomych.
Ala Rumia

Proszę o modlitwę w intencji powrotu Mateusza, jego nawrócenia i Boskiej opieki nad odbudową naszej relacji
katarzyna poznań

dodaj intencje!
«     [1-15][16-24] następny    »

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Brodach, Brody 366, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, tel.(0-33) 876-65-88